web 2.0

LETNIE WARSZTATY w SZKLARSKIEJ PORĘBIE – PIECHOWICACH

NUTY do zabrania: Oratorium „Czego chcą dzieci świata”, Msza Schuberta, Zadok, Miserere, Pieśni patriotyczne(!)

AKTUALIZACJA:

Spotkanie przy PKP Stadion o godz. 9.00. Odjazd 9.15. W czasie zbiórki WSZYSCY SĄ W MASECZKACH!  Proszę gromadzić się w swoich grupach głosowych (soprany I z sopranami I itd.). Przypominamy – Rodzice nie mogą wchodzić do autobusu – takie są wymagania sanitarne. Proszę mieć maseczki.  Bardzo prosimy o spakowanie Synów do niedużych walizek (max. 70 cm) ze względu na ograniczenia miejsca w schowku autokaru. 

Chłopcy muszą mieć prowiant na drogę i picie. W tym roku przepisy nie pozwalają na zatrzymanie się na posiłek w przydrożnej restauracji ze względu na możliwość spotkania innych grup podróżnych i zwiększenie ryzyka kontaktu z ewentualną osobą zakażoną. Dlatego postoje będą na parkingach wyłącznie z dostępem do toalet.

Autokar jest dzisiaj po przeglądzie – z którego zaświadczenie będzie do wglądu.

 

Zapewniamy, iż wyjazd będzie spełniał wszystkie podane przez GIS i MEN wymagania fitosanitarne i organizacyjne.

TERMIN 5-12 lipca 

OŚRODEK KONFERENCYJNO-WYPOCZYNKOWY HORYZONT. PIECHOWICE

karta kwalifikacyjna LATO2020

Rodzice oprócz karty kwalifikacyjnej będą zobowiązani dostarczyć na wyjazd oświadczenie o braku kontaktu (swojego i dziecka) z osobą zainfekowaną wirusem SARS  CoV 2 w ciągu 14 dni poprzedzającym wyjazd.

oświadczenie rodzica COVID

Edit: W ośrodku będzie na stałę do naszej dyspozycji dyplomowana pielęgniarka.

Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi MEN i GIS, zgodnie z którymi będziemy organizowali nasz wyjazd, co z pewnością da Państwu odpowiedź na wiele nurtujących Was pytań.

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

Najważniejsze kwestie, z którymi prosimy o zapoznanie uczestników przed wyjazdem:

Uczestnicy są zobowiązani do posiadania maseczek – zalecana ilość 7 szt.

Transport będzie zapewniony zdezynfekowanym autokarem współpracującej od lat z nami firmy Optibus. Spotkanie będzie na parkingu PKP Stadion, w czasie zbiórki prosimy o zachowanie dystansu społecznego. Wytyczne nie zezwalają na wejście odprowadzających rodziców do autokaru. Przed wejściem, każdy uczestnik będzie miał zmierzoną temperaturę. Za rozmieszczenie uczestników w autokarze odpowiadają opiekunowie wychowawcy poszczególnych grup. 

Zakwaterowanie będzie w pokojach maksimum 4 osobowych, z zapewnieniem powierzchni minimalnej 4 m2 na osobę. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W 1 pokoju mogą być zakwaterowani wyłącznie uczestnicy w ramach swojej grupy wychowawczej – którą będzie chóralna sekcja głosowa. W tym roku nie są możliwe odwiedziny rodziców w czasie pobytu dziecka na warsztatach. 

Zajęcia muzyczne i rekreacyjne będą się odbywały z poszanowaniem zasad dystansu społecznego. 

Wyjścia poza ośrodek (na okoliczne łatwe szlaki górskie) będą możliwe w ramach rekreacji, jednak  wyjścia w miejsca, gdzie nie będzie możliwe zastosowanie dystansu społecznego nie są planowane.  Na terenie ośrodka jest boisko, oraz zadaszone miejsce do zajęć muzycznych na wolnym powietrzu. Zajęcia w salach w budynku będą realizowane w ramach grup głosowych z zachowaniem dystansu między uczestnikami.

plan dnia i regulamin 2020